kandydatów

Etat Starszy audytor wewnętrzny

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy audytor wewnętrzny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2120
OBOWIĄZKI:
Udział w audytach kontroli wewnętrznych oraz audytach operacyjnych. Pomoc audytorom zewnętrznym w gromadzeniu informacji w celu wsparcia ich audytów. Budowanie skutecznej komunikacji z resztą zespołu audytowego i innymi zespołami w firmie. Planowanie i ustalanie priorytetów zadań. Dostosowywanie i zastosowanie odpowiedniej metody i procedury audytu. Identyfikowanie, opis i ocena ryzyk. Analizowanie wyników audytów i opracowywanie rekomendacji dla kierownictwa. Praca dla klienta i w środowisku angielskojęzycznym.wynagrodzenie: 8000-11000 PLN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Umiejętność prowadzenia audytów operacyjnych lub projektowania procesów w różnych branżach.Znajomość MSSF/US GAAP, Znajomość oprogramowania księgowego (SAP, 1S).Wykształ. wyższe z dziedzin ekonomiczno–społ. Min. 6 mies. dośw. na stan. audytora wewn. B. dobra znajomość MS Office, analityki danych, baz danych lub językach programowania Wysoka odpowiedzialność osobista, możliwość kontrolowania kilku projektów pobocznych Um. pracy w ramach ustalonych zasad i procedur. Doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 do 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie