kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

Firma: Dom Pełen Energii Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Dom Pełen Energii  jest jednym z największych w Polsce generalnych wykonawców domów jednorodzinnych.

Nasze oddziału znajdują w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście oraz na Śląsku. Od początku istnienia silnie stawiamy na technologie energooszczędne, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, wpływając korzystnie na środowisko naturalne.

Naszym największym potencjałem jest kompetentny, dynamiczny i świetnie zgrany zespół. To on stanowi serce naszej działalności i powód naszego sukcesu.

Szukamy doradców klienta, którzy wiedzą, że sprzedaż nie jest dziełem przypadku, ale wypadkową entuzjazmu, umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej. Szukamy tych z Was, którzy posiadają wybitne sukcesy w sprzedaży i są otwarci na nowe wyzwania, na ludzi i na wiedzę. Nasz Handlowiec lubi się uczyć, rozwijać i dobrze zarabiać!

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Obsługa leadów sprzedażowych;
  • Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego;
  • Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji z Klientami;
  • Kontakt z Klientami poprzez: spotkania osobiste, komunikatory internetowe i telefon
  • Wykorzystywanie całego potencjału różnych działów Spółki (marketing, kosztorysy, dział techniczny, inni Doradcy Techniczno -Handlowi);
  • Planowanie i raportowanie z bieżących działań w systemie CRM.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako handlowiec oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe w poprzednich miejscach pracy;
  • Pozytywna osobowość, umiejąca wywierać wpływ na ludzi;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania wysokiej jakości relacji z Klientem;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność;
  • Silna motywacja do uzyskiwania wysokich dochodów;
  • Wykształcenie średnie/wyższe.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie: podstawa + prowizja;
  • Szkolenia wewnętrzne i pełne wsparcie techniczne;
  • Zadaniowy czas pracy;
  • Dedykowany i ciągle rozwijany system CRM, który ułatwi Ci pracę.
  • Pracę w firmie o wspaniałej atmosferze;
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole;
  • Pracę stacjonarną w świetnym biurze.