kandydatów

Etat Spawacz TIG

Firma: Jww Invest S. A. miejsce pracy: Kraków

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.
Specjalizujemy się w modernizacjach i remontach urządzeń energetycznych, w tym szczególnie montażu części ciśnieniowych kotłów, wymienników ciepła, zbiorników i innych urządzeń około kotłowych oraz rurociągów niskoprężnych i wysokoprężnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki doświadczeniu i najwyższej jakości świadczonych usług na rynku krajowym  i europejskim.

Spawacz TIG
Opis stanowiska:
  • spawanie elementów ze stali czarnej i nierdzewnej,
  • spawanie konstrukcji stalowych, rurociągów oraz elementów ciśnieniowych kotła,
  • sprawdzenie jakości przygotowania elementów do spawania,
  • współpraca z pracownikami w brygadach i z nadzorem spawalniczym.
Wymagania:
  • umiejętność spawania w metodzie: 141/111 lub 141,
  • mile widziana umiejętność spawania do lusterka,
  • mile widziana umiejętność spawania lewą i prawą ręką,
  • dyspozycyjność do wyjazdów krajowych i zagranicznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność stosowania instrukcji technologicznej spawania WPS,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku izometrycznego,
Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub współpraca na warunkach B2B,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy i ochrony indywidualnej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach z zakresu spawania,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Klauzula obowiązkowaJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach 40-555 przy ul. Rolnej 43b  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail dostępnym na stronie internetowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."