kandydatów

Etat Specjalista ds. zatrudnienia

Firma: KRAKBAU S.A. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 8026131, z dnia 2023-02-28

Krakbau Spółka Akcyjna zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. zatrudnienia

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Rekrutacja pracowników do pracy w kraju i zagranicą.
  • Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowa pracowników firmy (m.in. prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy, absencji chorobowych, urlopów i innych nieobecności, kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik itp.)
  • Obsługa spraw związanych z ZUS, GUS, PFRON, PIP.
  • Obsługa spraw związanych z PPK.
  • Sporządzanie raportów i zestawień dla Zarządu firmy.

Termin rozpoczęcia prac: od zaraz

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale Zatrudnienia
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik
  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń w oparciu o obowiązujące przepisy
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących oddelegowania do pracy za granicą oraz działalności agencji pracy,
  • Znajomość RODO,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju.