kandydatów

Etat Talent Acquisition Partner

Firma: Apleona Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

Talent Acquisition Partner
Miejsce pracy: Niepołomice
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie rekrutacji end-to-end (od wstępnego ustalenia zapotrzebowania do zatrudnienia kandydata) na różne stanowiska techniczne w całej Polsce;
  • Odpowiedzialność za cały proces rekrutacji na stanowiska techniczne (pracownicy utrzymanie ruchu, utrzymania technicznego nieruchomości) (white i blue collar);
  • Współpraca z managerami i działem HR;
  • Wdrażanie usprawnień i nowych narzędzi w obszarze rekrutacji;
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych i targach pracy;
  • Proponowanie i realizacja inicjatyw Employer Brandingowych;
  • Dbanie o wizerunek i dobre imię pracodawcy.
Nasze wymagania:
  • Co najmniej 2 -letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji, mile widziane doświadczenie w agencjach zatrudnienia przy realizacji rekrutacji technicznych;
  • Ukończone studia (licencjat/magister);
  • Znajomość różnych narzędzi rekrutacyjnych;
  • Dbałość o candidate experience;
  • Samodzielność w pracy;
  • Pro-aktywne i kreatywne podejście do powierzonych projektów;
  • Zdolność do budowania długofalowych relacji i doskonałe zdolności komunikacyjne;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynku (B2B lub Umowa o pracę);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Możliwość wdrażanie i realizacji własnych pomysłów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco;
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowm;
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenia grupowe na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS.
Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”