kandydatów

Etat Pracownik Wsparcia Technicznego

Firma: Lajkonik. House of Bakery miejsce pracy: Kraków

Lajkonik – Piekarnia i Kawiarnia

to wyjątkowe miejsce w Krakowie i Katowicach, w którym pachnie świeżym pieczywem i aromatyczną kawą.

Rozgość się w naszych lokalach i spróbuj puszystych drożdżówek, wyśmienitych ciast i kanapek przygotowywanych na miejscu.

Daj się zaskoczyć niepowtarzalnym smakiem i ciepłą atmosferą.

Pracownik Wsparcia Technicznego
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • obsługa techniczna sklepów w Krakowie i Katowicach (naprawy instalacji, drobne remonty, prace konserwatorskie),
  • zakupy drobnego wyposażenia,
  • utrzymanie porządku w magazynie zlokalizowanym w Skawinie oraz monitoring stanów magazynowych wyposażenia drobnego, mebli, oświetlenia,
  • okazjonalne dostarczanie wyposażenia do sklepów na terenie Krakowa i Katowic.
Oferujemy:
  • kontrakt B2B,
  • zwrot kosztów dojazdów, parkingów i zakupionych materiałów,
  • zadaniowy czas pracy – nie mniej niż 40 godzin tygodniowo,
  • możliwość korzystania z biura w centrum Krakowa.

Wymagania:
  • wiedza ogólnobudowlana oraz umiejętności praktyczne z zakresu hydrauliki, kanalizacji, elektryki,
  • uprawnienia elektryczne do 1 kW,
  • umiejętność obsługi komputera (poczta gmail, pakiet MS Office, Excel),
  • otwartość na pracę w zmiennym trybie – dzienny/nocny (w zależności od potrzeb),
  • własne narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód dostawczy,
  • chęć do pracy w terenie,
  • dyspozycyjność.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Lajkonik. House of Bakery Sp. z o.o.

Aplikując proszę o zapoznanie się z informacją dotyczą przetwarzania danych osobowych w Lajkonik. House of Bakery Sp. z. o.o.Szczegółowe informacje znajdują się w Zakładce Kariera na stronie internetowej Lajkonik. House of Bakery Sp. z o.o. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Lajkonik. House of Bakery. Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie na ul. Mickiewicza 48/3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody..