kandydatów

Etat Zastępca Szefa Kuchni

Firma: Arena Catering - Meta Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy wyłącznym catererem w największej hali widowiskowo-sportowej w Europie Wschodniej - TAURON Arena Kraków. Realizujemy cateringi od kameralnych przyjęć na kilkanaście osób do wielkich eventów, w których uczestniczy nawet kilkadziesiąt tysięcy osób. W ramach działalności w TAURON Arena Kraków zaopatrzamy strefę VIP z dwiema odrębnymi restauracjami, z całkowicie wyposażonym zapleczem kulinarnym oraz strefę Exclusive VIP, 30-ści Skybox Vip, strefę backstage artystów światowego formatu, kawiarnię zewnętrzną i ponad 17 kiosków sprzedażowych na terenie całego obiektu.

Do naszego Zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Zastępca Szefa Kuchni
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie ofert kulinarnych oraz menu,
  • opracowywanie nowych receptur gastronomicznych,
  • dokonywanie zamówień towarów/ produktów/ sprzętu kuchennego,
  • kontrola dostaw oraz stanów magazynowych,
  • kontrola jakości oraz sposobu serwowania dań,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji,
  • zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowisk pracy,
  • rekrutacja, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni,
  • kontrolowanie pracy podległego personelu kuchni,
  • racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materialną,
  • współpraca z szefem kuchni.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku zastępcy/szefa kuchni,
  • wykształcenie gastronomiczne,
  • kreatywność, pomysłowość, energia i pasja do gotowania,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zarządzania personelem oraz pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i chęci do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy,
  • książeczka sanepidowska lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę lub współpracę B2B,
  • pracę w nowoczesnej kuchni,
  • przyjazną atmosferę w pracy i fajny, zgrany zespół,
  • szkolenia.