kandydatów

Etat Barman / Barmanka

Firma: Arena Catering - Meta Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy wyłącznym catererem w największej hali widowiskowo-sportowej w Europie Wschodniej - TAURON Arena Kraków. Realizujemy cateringi od kameralnych przyjęć na kilkanaście osób do wielkich eventów, w których uczestniczy nawet kilkadziesiąt tysięcy osób. W ramach działalności w TAURON Arena Kraków zaopatrzamy strefę VIP z dwiema odrębnymi restauracjami, z całkowicie wyposażonym zapleczem kulinarnym oraz strefę Exclusive VIP, 30-ści Skybox Vip, strefę backstage artystów światowego formatu, kawiarnię zewnętrzną i ponad 17 kiosków sprzedażowych na terenie całego obiektu.

Do naszego Zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Barman / Barmanka
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • profesjonalna obsługa Gości odwiedzających naszą kawiarnię,
  • sporządzanie drinków alkoholowych oraz bezalkoholowych,
  • przygotowywanie kawy, herbaty i innych napoi,
  • dbanie o czystość w naszym lokalu.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • książeczka sanepidowska lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowość do dłuższej współpracy w elastycznych godzinach - w systemie zmianowym (w godzinach porannych, późnych godzinach wieczornych lub w weekendy i święta),
  • znajomość języka angielskiego,
  • pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych,
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • gotowość do nauki i rozwoju swoich kompetencji.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie, w oparciu o umowę zlecenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy, fajny i zgrany zespół,
  • szkolenia.