kandydatów

Etat Inżynier ds. projektu

Firma: VENS sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Inżynier ds. projektu
Miejsce pracy: Niepołomice
Zadania:
  • Wsparcie realizacji projektów i zadań inżynierskich związanych z budową nowych linii produkcyjnych
  • Nadzór i koordynacja robót inżynieryjnych w obszarze projektów inwestycyjnych
  • Rozwiązywanie wyzwań inżynierskich oraz zarządzanie zmianami w projekcie
  • Opracowanie specyfikacji projektowych
  • Wsparcie w procesie wyboru wykonawcy – weryfikowanie i analiza zebranych ofert pod kątem merytorycznym
  • Nadzór nad zgodnością realizacji projektu z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną
  • Uczestnictwo w rozruchach technologicznych oraz przeprowadzanie protokolarnych odbiorów
  • Raportowanie statusu prac i bieżąca aktualizacja harmonogramów
  • Realizacja wewnętrznych procedur korporacyjnych
Wymagania:
  • Znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wysokorozwinięte umiejętności przywódcze i zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w przemyśle 1-3 lat
  • Wiedza techniczna z branży mechanicznej oraz bezpieczeństwa maszyn
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Autonomiczność działania
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i mechanicznej
  • Znajomość rysunku technicznego, oprogramowania AutoCAD, pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość zagadnień: bezpieczeństwa maszyn, prowadzenia projektów, organizacji robót, wymagań BHP, standardów LEAN
Oferujemy:
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę we francusko- i anglojęzycznym środowisku
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Medicover Sport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
Jeżeli szukasz pracy, w której:
  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe
  • Realnie dobrze zarobisz
  • Respektowany jest work-life balance
  • Panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie
  • Podstawą są transparentne zasady współpracy
O nas

Vens to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu, wsparciu i realizacji projektów inwestycyjnych.