kandydatów

Etat Kierownik linii serwisowej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik linii serwisowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0689
OBOWIĄZKI:

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: współpraca z dostawcami zewnętrznymi w celu zaprojektowania, zaplanowania i wdrożenia nowego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, zarządzanie zgłaszaniem, badaniem i rozwiązywaniem incydentów związanych z bezpieczeństwem informacji, aktualizacja dokumentów SOP dla operacji bezpieczeństwa, zarządzanie lukami w zabezpieczeniach, zarządzanie złośliwym oprogramowaniem i zarządzanie dostępem, projektowanie procesów serwisowych, analiza wydajności i opracowywanie proaktywnych planów restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji. Nie mniej niż 21416,66 PLN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hindi, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 416,66 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie