kandydatów

Etat Angular Developer

Firma: Apps Garden Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Apps Garden tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych ludzi zakręconych na punkcie IT. Stawiamy na pasję i otwartość w tworzeniu rozwiązań dla naszych polskich i zagranicznych Klientów spełniających ich najwyższe oczekiwania.

W naszym zespole masz możliwość ciągłego poszerzania  kompetencji i realizowania się przy ciekawych projektach.

Angular Developer
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki

Tworzenie innowacyjnych projektów dla naszych Klientów w kraju i za granicą.

Szukamy osób które:
  • mogą się pochwalić minimum 2 letnim doświadczeniem w różnych projektach
  • znają framework Angular
  • znają JS, TypeScript, CSS, SaSS
  • opcjonalnie React i Vue
  • umieją działać również w innych technologiach
  • nieobcy jest im Git i HTML
  • posługują się angielskim na poziomie B2
  • szybko zbierają informację łącząc je w spójną całość
  • cechują się duża samodzielnością
  • jasno komunikują i omawiają swoje pomysły i koncepcje
  • umieją współpracować w zespołach z programistami i project managerami
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i możliwość rozwoju
  • nowe wyzwania projektowe,
  • pracę w doświadczonym zespole chętnie dzielącym się wiedzą,
  • zlecenia dla firm z Polski i zagranicy,
  • stabilną pracę,
  • fajną atmosferę,
  • benefity pracownicze,
  • elastyczny czas pracy,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia