kandydatów

Etat Projektant / Wdrożeniowiec instalacji elektrycznych

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7927413, z dnia 2023-01-26

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Projektant / Wdrożeniowiec instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych
  • Opracowywanie schematów sterowania automatyki
  • Dobór i specyfikacja urządzeń AKPiA i wyposażenia elektrycznego
  • Przygotowywanie zestawienia materiałowego pod zamówienie (list kablowych, tras kablowych, uziemienia oraz oświetlenia)
  • Bezpośrednia koordynacja i nadzór nad realizacją prac elektrycznych i teletechnicznych zgodnie z dokumentacją, harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu
  • Kontrola nad jakością wykonywanych prac obiektowych
  • Wykonywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • Samodzielność i motywacja do pracy
  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych i automatyki
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i dyspozycyjność
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka itp
  • Znajomość środowiska Office
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w projektowaniu w środowisku AutoCAD EPLAN
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami branży elektrycznej
  • Doświadczenie w kwestiach relokacji maszyn/urządzeń, całych linii produkcyjnych
  • Znajomość oprogramowania DIALux

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dofinansowanie karty sportowej oraz nauki języka angielskiego