kandydatów

Etat Inżynier ds. Instalacji Sanitarnej

Firma: P.H.U. Inst-Bud Plus Grzegorz Bulanda miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy Firmą Usługową specjalizującą się w instalacjach sanitarnych dla inwestycji domowych oraz przemysłowych.

Zakres naszych usług:

  • instalacje gazowe
  • odkurzacze centralne
  • techniki cieplne i sanitarne
  • pompy ciepła
  • kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi
  • rekuperacja i systemy uzdatniania wody
  • kotły na pellet i ekogroszek
  • instalacje p.poż
  • zabezpieczenia ogniowe i przejścia p.poż
  • instalacje ogrzewania podłogowego
  • instalacje wod-kan
Inżynier ds. Instalacji Sanitarnej
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • sprawowanie nadzoru nad realizacja prac na budowie w zakresie instalacji sanitarnych, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacje techniczna oraz harmonogram
  • przygotowanie przedmiarów/ obmiarów robót
  • nadzorowanie podwykonawców
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie zamówień na materiały oraz usługi niezbędne na placu budowy
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane o odpowiednim profilu
  • umiejętność nadzorowania tworzonej dokumentacji
  • umiejętność obsługi AUTOCAD, MS OFFICE
  • prawo jazdy kat.B
Dodatkowo:
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowanie działań, samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań, a także umiejętność pracy pod presja czasu
  • umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gwarantujące ciągłość pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-01-2023
Wyświetleń: 90