kandydatów

Etat Kosztorysant - inwestycje przemysłowe

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7905954, z dnia 2023-01-20

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Kosztorysant - inwestycje przemysłowe

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • Sporządzanie przedmiarów, na podstawie projektów budowlanych i wykonawczych,
  • Wykonywanie kalkulacji robót dla potrzeb przygotowywanych ofert,
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami.

Wymagania

  • Doświadczenie przy projektowaniu i kosztorysowaniu: instalacji sanitarnych lub inwestycji budowlanych w przemyśle,
  • Umiejętności obsługi programu AutoCAD, Norma Pro i MS Excel,
  • Wykształcenia technicznego. Inżynieria sanitarna, budownictwo lub pokrewne,
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących inwestycji budowlanych i kosztorysowania robót
    budowlanych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Dofinansowanie karty sportowej oraz nauki języka angielskiego.