kandydatów

Etat Specjalista ds. Digital Marketingu

Firma: FERRO Spółka Akcyjna miejsce pracy: Skawina

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.
W efekcie dalszego dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka Termet S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Digital Marketingu
Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków
  • tworzenie i ciągła aktualizacja materiałów digital dotyczących produktów Grupy Ferro we współpracy z agencjami zewnętrznymi;
  • wsparcie klientów w rozwoju ich kanałów sprzedaży e-commerce;
  • współpraca z Działami Marketingu / Sprzedaży naszych klientów w przygotowaniu optymalnej oferty, w zakresie ogłoszeń, informacji o produktach, akcji promocyjnych;
  • prowadzenie działań mających na celu zwiększenie świadomości marki;
  • przygotowanie treści do wielokanałowego wykorzystania (video, animacje, poradniki);
  • analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji;
  • ocena efektywności i stała optymalizacja prowadzonych działań.
Nasze oczekiwania
  • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku w obszarze digital marketingu;
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego;
  • znajomość zasad współpracy z klientami, zorientowanie na klienta;
  • inspirujące podejście do zadań, entuzjazm i osobiste zaangażowanie;
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • rabat na nasze produkty;
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku;
  • dodatek urlopowy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę MultiSport;
  • pracę w modelu hybrydowym.