kandydatów

Etat Technolog produkcji

Firma: VENS sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Technolog produkcji
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Wdrażanie nowych produktów oraz rozwiązań technicznych do procesu produkcyjnego
  • Koordynacja i wdrażanie koncernowych strategii w zakresie produkcji
  • Ścisła współpraca w międzynarodowym środowisku celem wdrożenia nowych projektów
  • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych w procesie seryjnym (kontakt z działem konstrukcji)
  • Sporządzanie planów pracy, analiza i wdrażanie nowych części
  • Planowanie i projektowanie efektywnych procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami lean manufacturing w uwzględnieniu wymagań ekonomii i ergonomii
  • Projektowanie i pozyskiwanie urządzeń oraz środków technicznych na potrzeby montażu
  • Specyfikowanie oprzyrządowania oraz przeprowadzanie prób technologicznych
  • Współpraca z dostawcami, odbiór maszyn i urządzeń
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, rysunkowej obszarów pracy zakładu
  • Dokonywanie zmian do istniejących rozwiązań w celu poprawy ich wydajności

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie w kierunku technicznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: technolog produkcji, planista procesów montażowych
  • Biegła znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Autonomiczność w działaniu
  • Umiejętność pracy w grupie, otwartość na zmiany
  • Rozwinięte kompetencje prezentacji i moderacji
  • Obiektywność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość zagadnień lean manufacturing
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Medicover Sport
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Transparentne zasady współpracy i poszanowanie czasu prywatnego
  • Pracę w niemiecko i anglojęzycznym środowisku