kandydatów

Etat Pracownik Obsługi Klienta w szkole językowej

Firma: Maciej Maciejewski miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7894131, z dnia 2023-01-15

Speaking House to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Mamy bardzo wysoką kulturę organizacji i rozwijamy się w szybkim tempie. Nasze biuro znajduje się w Krakowie, ale współpracujemy z lektorami z całej Polski i nie tylko.

Pracownik Obsługi Klienta w szkole językowej

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy pełne energii i kompetentne osoby na stanowisko obsługi klienta. Formalnie jesteśmy szkołą językową, jednak uciekamy od standardowych metod nauki i skupiamy się przede wszystkim na komunikacji, rozmowach i tworzeniu atmosfery w której każdy, zarówno kursanci jak i pracownicy czują się dobrze.

Gwarantujemy dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wsparcie merytoryczne oraz zasady fair-play.

Praca w godzinach 15:00-19:00. Oferujemy pracę na pół etatu (20 godzin tygodniowo). Praca na co dzień jest zdalna, jednak na początku współpracy poprosimy Cię o przyjście parę razy do naszego biura w celach szkoleniowych. Bardzo sporadycznie, wszyscy spotykamy się w biurze w celach ewaluacyjnych/szkoleniowych. Nasze biuro znajduje się w Krakowie przy ulicy Syrokomli 22 (okolice Kijów/Jubilatu). Zaczynamy współpracę od lutego 2023.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa kursów.
  • Wystawianie faktur, ewidencjonowanie płatności, przypominanie o zaległościach.
  • Kontakt z klientem.
  • Utrzymywanie organizacji na wysokim poziomie.

Wymagania

  • Ogólna znajomość Google Sheets/Excel i szybkie nabywania wiedzy na temat obsługi innych programów.
  • Umiejętność zwięzłego i dokładnego przekazywania wiadomości mailowo/telefonicznie.
  • Wysokie umiejętności interpersonalnych .
  • Dokładność i oko do liczb/detali.
  • Mile widziany angielski na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy

  • Bezstresowa praca w bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej i zasady fair-play.
  • Gruntowne przeszkolenie i wsparcie w każdej kwestii.
  • Dobre wynagrodzenie (stawki podane poniżej).
  • Indywidualne zajęcia z angielskiego w godzinach pracy.
  • Możliwość rozwoju w firmie.
  • Umowę o pracę z 2-miesięcznym okresem próbnym.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-01-2023
Wyświetleń: 119