kandydatów

Etat Kadrowa / Kadrowy

Firma: WBS Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest biuro rachunkowe. W związku z prężnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kadrowa / Kadrowy

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (zakładanie akt osobowych i sporządzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy).
  • Sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i świadectw pracy.
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac.
  • Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień, itp.
  • Nadzór o terminowość szkoleń BHP i badań lekarskich.
  • Sporządzanie deklaracji oraz zgłoszeń i rozliczeń do ZUS, US PFRON, pism do komorników, zaświadczeń dla pracowników.
  • Miesięczne i roczne rozliczanie podatków dochodowych od osób fizycznych.
  • Kontakty z urzędami.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Znajomość programu Płatnik.
  • Mile widziana znajomość programów Insert.
  • Znajomość pakietu office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole.
  • Umiejętności praktyczne – wykształcenie bez znaczenia.
Oferujemy:
  • Czas pracy – pełny etat.
  • Godziny pracy – do uzgodnienia w zakresie: od 7.00 do 17.00.
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub do uzgodnienia.
  • Wynagrodzenie – adekwatne do umiejętności.

Jeśli masz pytania to zadzwoń tel. 502218248 w godzinach od 8.00 do 18.00.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci