kandydatów

Etat Kierownik sklepu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7875612, z dnia 2023-01-05

Klient portalu Praca.pl

Kierownik sklepu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • aktywna obsługa klienta (branża odzieżowa premium)
  • zarządzanie zespołem pracowników sklepu oraz ich rekrutacja
  • analiza wskaźników sprzedażowych, odpowiedzialność za obroty sklepu
  • cykliczne sporządzanie planów pracy
  • dbałość o towar przeznaczony do sprzedaży i jego prawidłową ekspozycję
  • sprzedaż komplementarna

Wymagania

  • wymagane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży i obsługi klienta (w ramach aktywnej obsługi klienta w sklepie odzieżowym lub pokrewnym)
  • wysoka orientacja na wyniki sprzedażowe
  • umiejętność rozwijania pracowników na sali sprzedaży
  • otwartość na kontakt z klientem
  • zaangażowanie i przedsiębiorczy sposób myślenia
  • zainteresowanie modą

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • wiele benefitów pozafinansowych dla pracowników
  • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • świetną atmosferę i zespół zaangażowanych, pełnych pasji pracowników