kandydatów

Etat Asystent ds. rekrutacji - pracownik biurowy

Firma: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. miejsce pracy: Kraków

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Asystent ds. rekrutacji - pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AS/BOKZ/KR
Opis stanowiska:
  • obsługa połączeń przychodzących oraz wykonywanie połączeń wychodzących
  • przeprowadzanie procesu wstępnej rekrutacji pracowników na stanowiska niskiego i średniego szczebla (projekty zagraniczne)
  • obsługa informatycznego systemu rekrutacyjnego
  • obsługa korespondencji mailowej + social media
  • przyjmowanie petentów w biurze obsługi klienta
  • organizacja spotkań, podróży służbowych
  • inne prace administracyjne
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra dykcja oraz umiejętność wysławiania się
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (dodatkowy atut)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows wraz z pakietem Office w szczególności Excel) oraz podstawowych urządzeń biurowych
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz nienaganna aparycja
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach umowy o pracę na pełen etat
  • odpowiednie szkolenie do pracy na ww. stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • praca w młodym, kreatywnym i dynamicznym środowisku
  • pakiet benefitów: darmowe obiady (dowolne danie z dwóch restauracji), prywatna opieka medyczna - pakiet VIP, karta MultiSport Plus, spotkania i imprezy integracyjne