kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Syntegia HR Sp. z o.o miejsce pracy: Kraków

Naszym Partnerem jest Kancelaria Rachunkowa, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowej, księgowej, finansowej oraz kadrowo - płacowej firm. Kancelaria od ponad 20 lat nieustannie się rozwija, rozszerzając zakres swoich usług oraz budując coraz to wyższe standardy obsługi. Przewagą konkurencyjną firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży, zróżnicowany portfel, ponad 600 klientów oraz zaangażowany i zgrany, 25 osobowy zespół.

Księgowa
Miejsce pracy: Kraków
Zadania na oferowanym stanowisku:
  • Oferta skierowana jest do praktyków z zakresu uproszczonej księgowości.
  • Prowadzenie księgowości uproszczonej (KPiR oraz Ryczałt) podmiotów należących do portfela klientów kancelarii rachunkowej.
  • Docelowo współpraca z Samodzielną Księgową oraz wsparcie jej w obszarze pełnej księgowości, czyli nauka, rozwój oraz uczestnictwo w obsłudze spółek handlowych.
  • Bieżący kontakt z klientami obsługiwanych spółek – wsparcie w zakresie finansowo – księgowym, rozwiązywanie aktualnych problemów, budowanie pozytywnych relacji opartych na dobrej współpracy.
Nasze oczekiwania:
  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku Młodszej Księgowej lub Księgowej.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu KPiR - wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne - warunek konieczny.
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz zagadnień podatkowych, a także gotowość do ciągłego aktualizowania swojej wiedzy.
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym – dodatkowy atut.
  • Wykształcenie średnie.
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, w tym dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość programu Symfonia lub Enova – dodatkowy atut.
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem – dodatkowy atut.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Bardzo dobra umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, czyli: dobra komunikacja i umiejętność pracy z klientem.
Pracodawca oferuje:
  • Przyjazne środowisko oraz wysoka kultura pracy.
  • Gwarantowany work - life balance.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.00 - 9.00).
  • Samochód do celów służbowych, wykorzystywany w przypadku wizyt u strategicznych klientów.
  • Pomoc ds. organizacyjnych – osoba odpowiedzialna za odbieranie dokumentów od klientów.
  • Przestronne i komfortowe biuro zlokalizowane w prestiżowym budynku biurowym.
  • Dodatkowe benefity, karta Medicover lub karta Multisport.
  • Coroczne wyjazdy integracyjne – krajowe lub zagraniczne oraz świętowanie Dnia Księgowego.
  • Partnerstwo oraz duży kredyt zaufania.
  • Dostęp do projektów, które niejednokrotnie będą dla Ciebie dużym wyzwaniem zawodowym.
  • Nie martw się – możesz liczyć na wsparcie przełożonego oraz szkolenia wewnętrzne.
  • Filiżanka aromatycznej kawy na dobry początek dnia.
Kilka słów od Syntegia HR:
  • Dziękujemy za możliwość kontaktu z Tobą oraz za poświęcony czas na zapoznanie się ze szczegółami oferty. Liczymy na jej pozytywne rozpatrzenie.
  • Chcemy poinformować, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami.
  • Wszelkie dodatkowe informacje zostaną przekazane kandydatom podczas rozmowy telefonicznej z HR Partnerem.
  • Dołożymy wszelkich starań, aby wywiady telefoniczne i spotkania odbyły się w dogodnym terminie.
  • Gwarantujemy pełną dyskrecję i poufność.
Etapy Rekrutacji
  • Wywiad Telefoniczny
  • Spotkanie z HR Partnerem
  • Assessment Center (opcjonalnie)
  • Spotkanie z klientem
  • Nawiązanie współpracy