kandydatów

Etat Specjalista ds. IT

Firma: Ziko Apteka Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. IT
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Opieka nad oprogramowaniem aptecznym
  • Monitorowanie komputerów i serwerów aptecznych
  • Aktualizacja systemów operacyjnych, aktualizacje systemowe, sterowniki, firmware
  • Dbanie o poprawną konfigurację i działanie sieci lokalnej
  • Dbanie o poprawne wykonanie kopii bezpieczeństwa bazy ORACLE
  • Instalacja i konfiguracja wymaganych aplikacji
  • Zbieranie statystyk awarii, naprawa błędów
  • Tworzenie instrukcji konfiguracji urządzeń i aplikacji
  • Podejmowanie pro-aktywnych działań w celu uniknięcia awarii
  • Zlecenia wymiany i zakupu sprzętu w ramach przydzielonego budżetu
  • Współpraca z serwisami lokalnymi
Nasze oczekiwania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows oraz pakietu Microsoft Office
  • Znajomość baz danych ORACLE w tym programu narzędziowego RMAN
  • Znajomość aplikacji IT Remote Desktop Manager, Nvision lub pokrewne
  • Znajomość SQL Deweloper
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B.
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia za polecenie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program „Możesz na nas liczyć”
Naszym pracownikom zapewniamy:
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socrates Time. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Socrates Time z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.