kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: SDM/11/22

Rekrutacja do NSG TM Sp. z o.o. wchodząca w skład marki Nowy Styl

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa kanałów Social Media, w tym publikacje postów oraz prowadzenie kampanii reklamowych
  • odpowiadanie na wiadomości oraz komentarze na profilach firmy
  • obsługa stron www z wykorzystaniem CMSa oraz HTML/CSS z uwzględnieniem optymalizacji SEO
  • obsługa domen internetowych
  • wysyłka newsletterów
  • prowadzenie działań w zakresie marketing automation
  • prowadzenie analiz oraz raportowanie skuteczności prowadzonych działań
  • wsparcie zespołu w zakresie realizacji bieżących zadań związanych z digital marketingiem
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej na kanałach Social Media i umiejętność zarządzania profilami firmowymi w serwisach takich jak: LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest, YouTube
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii na takich platformach jak Meta Ads, LinkedIn Ads, Google Ads
  • doświadczenie w obsłudze platform do e-mail marketingu
  • znajomość podstaw SEO
  • doświadczenie w obsłudze stron www z wykorzystaniem CMS (znajomość podstaw html/css)
  • znajomość narzędzi analityki internetowej
  • dokładność i sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • umiejętność pracy w zespole
  • angielski min. B2
Mile widziane:
  • wykształcenie w kierunku Digital Marketing
  • certyfikaty potwierdzające umiejętności w obszarze Digital Marketing
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.