kandydatów

Etat Asystent Logistyka

Firma: Euronova Sp.z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7853724, z dnia 2022-12-28

Krakowska fabryka mebli biurowych i hotelowych

z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni:

Asystent Logistyka

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Tworzenie zamówień do dostawców,
  • Nadzór nad magazynem i ekipami montażowymi oraz transportem zastępczym,
  • Organizacja transportów i montaży,
  • Wykonywanie zamówień materiałów i towarów produkcyjnych,
  • Sporządzanie dokumentów produkcyjno-magazynowych,
  • Nadzór nad środkami transportu, prowadzenie dokumentacji,
  • Organizacja dostaw towarów, materiałów oraz wyrobów gotowych.

Wymagania

  • Znajomość pakietu Office,
  • Mile widziana znajomość programu CAD,
  • Preferowane wykształcenie w kierunku: technicznym.
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość uczenia się,
  • Otwartość na wyzwania.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub inne formy współpracy.
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji i osiąganych sukcesów,
  • Miłą atmosferę,
  • Niezbędne narzędzia pracy.