kandydatów

Etat Serwisant

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Myślenice

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Myślenice
Zadania:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Wymagania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Pozostałe oferty pracy w firmie HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
Etat Serwisant w firmie: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Myślenice 22-02-2023
Etat Serwisant w firmie: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Myślenice 24-01-2023
Etat Serwisant w firmie: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Myślenice 18-11-2022
Etat Serwisant w firmie: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Myślenice 20-10-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-12-2022
Wyświetleń: 96