kandydatów

Etat Inżynier ds. rozwoju pomp ciepła

Firma: LEBO recruitment miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta wyłącznego przedstawiciela marki GREE w Polsce szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko :

Inżynier ds. rozwoju pomp ciepła
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MF/12/22
Zakres obowiązków
  • Koordynacja spraw, związanych z wdrażaniem nowych produktów grzewczych marki GREE
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i materiałów szkoleniowych
  • Doradztwo techniczne i serwisowe w zakresie pomp ciepła VERSATI
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży w obszarze rozwoju produktu
  • Opieka nad produktem w całym cyklu życia produktu
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany profil z branży HVACR
  • doświadczenie zawodowe pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy i umiejętność prowadzenia projektów
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zdolność podejmowania decyzji oraz samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość j. angielskiego poziom min. B2 w mowie i piśmie ( średnio-zaawansowany)
Oferujemy:
  • realna możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie z branży HVAC
  • niezbędne szkolenia produktowe oraz techniczne
  • współudział w kreowaniu nowych rozwiązań
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • liczne świadczenia socjalne i dodatki pozapłacowe tj. Multisport, opieka medyczna
  • samochód służbowy
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-12-2022
Wyświetleń: 95