Etat Pracownik sekretariatu szkoły języka polskiego dla obcokrajowców

Firma: VARIA - CENTRUM JĘZYKA POLSKIEGO miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7834005, z dnia 2022-12-19

Varia to wyjątkowe miejsce dla ludzi z pasją. Spotykają się tutaj zaangażowani nauczyciele języka polskiego, pomysłowi i energiczni organizatorzy kursów dla obcokrajowców i … kilkuset studentów z ponad 50 krajów świata.

Do naszego teamu poszukujemy osoby, której powierzymy stanowisko:

Pracownik sekretariatu szkoły języka polskiego dla obcokrajowców

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za prowadzenie sekretariatu i organizację kursów. Stawiamy na osobę energiczną i pomysłową, lubiącą pracę pełną wyzwań.

Twoja praca będzie polegać na:

  • współprowadzeniu sekretariatu
  • organizowaniu kursów języka polskiego
  • bezpośredniej obsłudze klienta
  • komunikacji z lektorami zatrudnionymi w szkole
  • obsłudze systemu do zarządzania szkołą językową
  • współtworzeniu i pomocy w realizacji kampanii reklamowych
  • obsłudze finansowej (monitorowanie płatności, wystawianie faktur)
  • dbaniu o właściwy wizerunek Szkoły

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (lub ostatnie lata studiów zaocznych)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. C1)
  • talentu organizacyjnego
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • lekkości w posługiwaniu się słowem pisanym
  • wrodzonego optymizmu, poczucia humoru, kreatywności

Uznamy jako atut:

  • znajomość innych języków obcych

  • wszelkie talenty :), np. talent kulinarny (do prowadzenia warsztatów kuchni polskiej z naszymi studentami), talent wokalny (przyda się na warsztatach polskiej piosenki), talent artystyczny (do tworzenia variowych reklam i „upiększania” marki)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ośmiogodzinny dzień pracy, praca na zmiany w godzinach 8:00 - 20:00)
  • pracę z ludźmi z całego świata
  • codzienny kontakt z językami obcymi
  • okresowe szkolenia dodatkowe
  • możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach
  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy