kandydatów

Etat Freelancer Headhunter - Partner rekrutacyjny

Firma: Level Work miejsce pracy: Kraków

Freelancer Headhunter - Partner rekrutacyjny
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • wyszukiwanie kandydatów metodą direct search oraz executive search;
  • przeprowadzaniu procesu rekrutacji i selekcji kandydatów według ściśle określonych kryteriów;
  • tworzenie arkusza oceny kandydatów, rekomendacji oraz weryfikacje referencji;
Wymagania:
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla oraz stanowiska specjalistyczne;
  • bardzo wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • kreatywność, pozytywne nastawienie i orientacja na osiąganie wyników;
  • znajomość jęz. angielskiego/ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość MS Office;
Oferujemy:
  • stałą współpracę z możliwość wyboru projektów rekrutacyjnych;
  • możliwość pracy zdalnej na terenie całej Polski;
  • możliwość potraktowania współpracy z nami jako dodatkowego źródła dochodów lub stałego zajęcia;
  • rozliczenie na podstawie atrakcyjnych prowizji od realizacji zleconych procesów;
  • współprace na umowie dzieło lub działalność gosp.