kandydatów

Etat Business Developer (Trade Credit)

Firma: Aon Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Kraków

Business Developer (Trade Credit)
Kraków
Nr ref.: 2515893
Zadania na stanowisku:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.
  • Budowanie relacji z Prospektami, Klientami oraz Towarzystwami Ubezpieczeń.
  • Prowadzenie negocjacji warunków ubezpieczeń w obszarze Ryzyk Finansowych
  • Płynne przekazywanie pozyskanych Klientów do obsługi brokerskiej zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Rozwój i koordynacja współpracy z Klientem, X-selling.
  • Realizacja polityki sprzedażowej i budżetu zgodnie z wyznaczonymi celami z uwzględnieniem rentowności realizowanej sprzedaży.
  • Raportowanie wyników i aktywności handlowych zgodnie z wymogami korporacyjnymi.
  • Współpraca  z innymi zespołami, towarzystwami ubezpieczeń w celu pozyskania Klienta.
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług.
  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń.
  • Doświadczenie we współpracy ze strukturami Klienta na najwyższym szczeblu organizacji (zarząd, management).
  • Orientacja na cel i wytrwałość.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu B2.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (Excel).
  • Zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem.
  • Ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne.
  • Umiejętność i swoboda w prowadzeniu szkoleń i prezentacji.
  • Mile widziane doświadczenie w koordynacji działań zespołów projektowych.
Oferujemy:
  • Stawiamy wellbeing pracowników na pierwszym miejscu – oferujemy m.in. darmowy dostęp do konsultacji ze specjalistami zdrowia psychicznego, dodatkowe dni wolne i wiele innych.
  • Mamy najlepszą opiekę medyczną na rynku, łącznie z darmową opieką dentystyczną.
  • Oferujemy bogaty pakiet benefitów - m.in. preferencyjne oferty ubezpieczenia, platforma kafeteryjna i wiele innych.
  • Cenimy naszych pracowników wdrażając liczne programy doceniające ich zaangażowanie i pracę.
  • Różnorodność i inkluzywność to podstawa naszej kultury organizacyjnej.
  • Znajdziesz u nas wiele wewnętrznych możliwości rozwoju, szkolenia oraz indywidualny plan rozwoju.