kandydatów

Etat Lider zespołu ds. dokumentacji technicznej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider zespołu ds. dokumentacji technicznej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9139
OBOWIĄZKI:

Kierowanie i koordynowanie zespołu ds. dokumentacji technicznej. Zarządzanie rekrutacją zespołu, czyli m.in. utrzymywanie wytycznych rekrutacyjnych, opisów stanowisk oraz współpraca z zespołem TA. Rozwijanie kompetencji dokumentacji technicznej poprzez analizę rynku, analizę potrzeb projektowych, analizę potrzeb rozwoju zawodowego i rozwój społeczności praktyków. Tworzenie dokumentacji technicznej i szablonów. Praca w środkowisku angielsko-języcznym. wynagr.: od 18000 do 26000 PLN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Znajomość określonych technicznych narzędzi do pisania, takich jak rozwiązania do dokumentacji z jednego źródła (Help+Manual). Znajomość pracy z dokumentacją API. Biegła obsługa programów do edycji tekstu i treści. Sprawdzone umiejętności tworzenia i edytowania treści. Wymagane co najmniej 1 rok w dziedzinie tworzenia dok. technicznej. C.d.wym. umiejętności: Znajomość procesów tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej. Umiejętność zarządzania personelem, mentoring, coaching, znajomość procesu rekrutacji personelu. B. dobra organizacja pracy własnej. Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 do 26 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie