kandydatów

Etat Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. dokumentacji technicznej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9134
OBOWIĄZKI:

Rozwój i zarządzanie treścią techniczną. Opracowywanie dokumentacji oprogramowania: podręczniki i przewodniki użytkownika, API, instrukcje instalacji, przewodniki dla administratora, programisty, pomoc online. Tworzenie samouczków wideo, screencastów, filmów instruktażowych. Tworzenie, utrzymywanie repozytorium dokumentacji. Zapewnienie wsparcia w zakresie dokumentacji podczas projektowania i testowania systemów oprogramowania (sformułowania etykiet interfejsu użytkownika, monity, symbole zastępcze, komunikaty systemowe, układ informacji tekstowych). Opracowywanie, dostosowywanie, ujednolicenie szablonów dokumentacji. Migracja treści pomiędzy systemami zarządzania treścią, tworzenie szablonów migracji treści. Doradztwo i audyt. Praca dla klienta i w środkowisku angielsko-języcznym. wynagr.: od 7000 do 14000 PLN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Praktyczna znajomość technicznych standardów komunikacji i najlepszych praktyk. Um. pracy z Agile oraz z systemem zarządzania treścią np. Confulence. Znajomość pracy z dokumentacją API. Biegła obsługa programów do edycji tekstu i treści. Sprawdzone umiejętności tworzenia i edytowania treści. Wymagane co najmniej 6 m-cy w dziedzinie tworzenia treści. C.d.wym. umiejętności: Umiejętności badawcze i komunikacyjne w celu pozyskiwania, gromadzenia i przetwarzania informacji. B. dobra organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie