kandydatów

Etat Specjalista ds. relokacji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. relokacji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9133
OBOWIĄZKI:

Pełnienie roli głównego kontaktu dla interesariuszy wewnętrznych (menedżerów, rekruterów, HR) poprzez proces relokacji międzynarodowych i krajowych. Udzielanie pomocy doraźnej i informacji; Dostarczanie interesariuszom wewnętrznym aktualnych informacji na temat ustawodawstwa imigracyjnego, polityk i procesów wewnętrznych; Koordynowanie i monitorowanie procesu usługi relokacji; Kontakt z dostawcami (imigracja, zakwaterowanie, tłumaczenia) i kontrola jakości pracy; Śledzenie i rejestrowanie statusów spraw związanych z relokacją, zgłaszanie problemów/utrudnień i działań/rozwiązań. Praca w środowisku i projekcie angielsko i rosyjskojęzycznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość przebiegu całego procesu relokacji krajowych i międzynarodowych; Doskonałe umiejętności planowania i organizacji; Znajomość przepisów polskiego i międzynarodowego prawa imigracyjnego; Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej; C.D. wym. um.: Wytrzymałość i chęć do pracy w elastycznym harmonogramie, zorientowanym na terminy; Udowodniona pro aktywność w obsłudze zadań i usprawnieniu przepływu pracy; Um.negocjacji i skutecznego rozwiązywania problemów; Um. szybkiego uczenia się, wielozadaniowości i wykazywania inicjatywy. Wynagr. od 7000-9000 PLN. Dośw. min. 3 miesiące na stanowisku relokacyjnym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie