kandydatów

Etat Lektor języka angielskiego Online

Firma: Speaking House miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7778973, z dnia 2022-11-29

Speaking House to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Mamy bardzo wysoką kulturę organizacji i rozwijamy się w szybkim tempie. Nasze biuro znajduje się w Krakowie, ale współłpracujemy z lektorami z całej Polski i nie tylko.

Lektor języka angielskiego Online

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy pełne energii i kompetentne osoby na stanowisko lektora języka angielskiego on-line. Formalnie jesteśmy szkołą językową, jednak uciekamy od standardowych metod nauki i skupiamy się przede wszystkim na komunikacji, rozmowach i tworzeniu atmosfery w której każdy, zarówno lektor jak i uczeń, czuje się swobodnie.

Gwarantujemy dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wsparcie merytoryczne oraz zasady fair-play. Dla nas lektorzy to dużo bardziej partnerzy niż pracownicy!

Wszystkie szczegóły dotyczące pracy można znaleźć na www.speakinghouse.pl/praca

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tłumaczenia zawiłości tego języka
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Mile widziane doświadczenie w nauczaniu
    • Dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 10 godzin w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Partnerstwo i zasady fair-play w firmie
  • Elastyczny grafik dopasowany do lektora
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawym projekcie i szanse rozwoju
  • Ciekawa praca z interesującymi ludźmi :)