kandydatów

Etat Specjalista ds. geodezji – prace kameralne

Firma: MGGP S.A. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7770384, z dnia 2022-11-25

Jesteśmy firmą, która godnie i skutecznie rozwija oraz promuje polską myśl inżynieryjną, również poza granicami Polski. Zapewniamy szeroki zakres usług w zakresie doradztwa, projektowania, konsultacji, zarządzania inwestycjami, geoinformacji i rozwiązań geoprzestrzennych.

Z powodzeniem realizujemy je we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki, tj.: infrastruktura i transport, budownictwo, energetyka, ochrona środowiska, hydrologia, rolnictwo. Nasze realizacje kształtują życiową przestrzeń człowieka i ułatwiają codzienne funkcjonowanie milionom ludzi. Zrealizowaliśmy inwestycje w zakresie budowy i modernizacji sieci drogowych i kolejowych, niejednokrotnie o kluczowym znaczeniu dla rozwoju polskiej gospodarki. Naszą misją jest budowanie zrównoważonego świata przyszłości – z innowacyjną inżynierią służącą ludziom i przyrodzie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. geodezji – prace kameralne

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac kameralnych związanych z opracowaniem map do celów projektowych, podziałów nieruchomości oraz geodezyjną obsługą budowy
  • dbanie o terminową realizację zadań

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji będą dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi programu Microstation lub AutoCAD
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia
  • otwartą drogę rozwoju  w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed
  • dostęp do usług sportowych w ramach karty FitProfit
  • pracownicze plany kapitałowe
  • ubezpieczenie grupowe