kandydatów

Etat Młodszy kierownik montażu – inżynier montażu

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem elementów ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy elementy wyposażenia do klientów sektora spożywczego i budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracownika do działu montaż

Młodszy kierownik montażu – inżynier montażu
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie prac montażowych w obiektach przemysłowych
  • Współpraca z Kierownikiem Montażu  i Dyrektorem Technicznym
  • Nadzorowanie pod kątem jakości i terminowości prac
  • Rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się na budowie
  • Kontrola wydatków zgodnie z ustalonym budżetem
  • Przygotowywanie harmonogramu prac  w oparciu o koordynację dostaw produktów
  • Raportowanie postępu prac montażowych

 Oczekiwania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Zmysł techniczny praz podstawowa znajomość AutoCAD
  • Zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą, poczucie  odpowiedzialności oraz samodzielność

Oferujemy

  • Bardzo przyjazną atmosferę – niekorporacyjną
  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania
  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę + premia uznaniowa zależna od wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon komórkowy)
  • Samochód służbowy
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne