kandydatów

Etat Kierownik Działu Produkcyjnego

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma w branży stalowej będąca wiodącym dostawcą konstrukcji i odwodnieni dla klientów sektora budowlanego i spożywczego na całym świecie:

Kierownik Działu Produkcyjnego
Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie podległym obszarem produkcji
  • Organizacja czasu pracy podległego zespołu (10 osób)
  • Monitorowanie na bieżąco przepływu zamówień pod kątem obowiązujących standardów
  • Nadzór nad realizacją harmonogramu kompletacji i realizacji wysyłek zamówień produkcyjnych
  • Stała współpraca z działami produkcyjnymi na rzecz poprawy efektywności i optymalizacji czasu pracy
  • Stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników

WYMAGANIA:

  • Ogólna wiedza techniczna
  • Znajomość technologii spawania i szlifowania metali – mile widziana
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników produkcyjnych
  • Gotowość pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podstawowa znajomość Solid Works – będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Premiowanie zależne od wyników pracy