kandydatów

Etat Mechanik

Firma: Trivium Packaging Poland Sp. z o o. miejsce pracy: Słomniki

Trivium Packaging Poland jest wiodącą firmą w dziedzinie produkcji opakowań metalowych. Nasze zakłady zlokalizowane są na całym świecie, lokalizację oraz listę obsługiwanych rynków można znaleźć na stronie internetowej naszej firmy.

Mechanik
Miejsce pracy: Słomniki
Twój zakres obowiązków:
  • Usuwanie awarii mechanicznych
  • Wsparcie lidera przy przestawkach i regulacjach
  • Kierowania wózkiem widłowym
  • Okresowy przegląd maszyn
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie: od roku do 2 lat pracy w zawodzie
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i narzędziami warsztatowymi
  • Podstawowa znajomość budowy i zasad działania podległych maszyn i urządzeń
  • Umiejętność obróbki ręcznej
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Mile widziana umiejętność spawania, toczenia, frezowania
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
  • Nagrody za staż pracy
  • Dużą samodzielność
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy
Benefity:
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wewnętrzne kursy i certyfikowane szkolenia zawodowe