Etat Specjalista ds. Moderowania Treści z językiem niemieckim

Firma: Genpact PL miejsce pracy: Kraków

Specjalista ds. Moderowania Treści z językiem niemieckim
Location:Kraków
Genpact (NYSE: G) to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi, dzięki której transformacja biznesowa staje się rzeczywistością. Stawiamy na innowacje oparte na technologii cyfrowej i inteligentne operacje oparte na technologii cyfrowej dla naszych klientów, kierując się naszym doświadczeniem w obsłudze tysięcy procesów, głównie dla firm z listy Global Fortune 500.
Zakres obowiązków:
  • Analiza materiałów udostępnianych online, mediów społecznościowych, stron internetowych oraz treści reklamowych pod kątem zgodności,
  • Codzienna weryfikacja treści w różnych formatach: tekstowym, graficznym, audio, wideo lub innym,
  • Identyfikacja treści, które nie są zgodne z polityką firmy, przepisami prawa i normami społeczności,
  • Udział w usprawnianiu zasad, narzędzi lub procesów,
  • Szkolenie innych członków zespołu w zakresie codziennych zadań, gdy jest to pilne i wymagane przez kierownika,
  • Praca w systemie ticketowym.
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym w niektóre weekendy (1 lub 2 weekendy w miesiącu, w takim przypadku odbiór dni wolnych w środku tygodnia – 40h tygodniowo),
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełni stacjonarnej w Krakowie,
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze moderowania treści będzie atutem.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie Unum,
  • Karta LunchPass Sodexo, po okresie próbnym,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego, uzależnione od stażu pracy, max. 4 dni,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.