kandydatów

Etat Główny Retuszer

Firma: VRG S.A. miejsce pracy: Kraków

VRG S.A. (Vistula Retail Group  S.A.) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główny Retuszer
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:
  • postprodukcja fotografii na potrzeby działu e-commerce,
  • retusz zdjęć według ustalonych wytycznych,
  • ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem,
  • nadzór nad zespołem retuszerów,
  • współpraca z zespołem fotografów oraz retuszerów w zakresie retuszu.
Co Cię wyróżnia:
  • doświadczenie w pracy retuszera w branży modowej (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop, Capture One,
  • doświadczenie w retuszu odzieży, skóry, packshotów,
  • umiejętność szparowania obiektów,
  • biegłość w korekcji kolorystycznej, color grading,
  • umiejętność pracy z plikami RAW,
  • mile widziana podstawowa umiejętność korekcji kolorystycznej materiału wideo, podstawy DaVinci
    Resolve,
  • prośba o przesłanie swojego portfolio.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • ciekawe zadania umożliwiające rozwój zawodowy,
  • świadczenia dodatkowe (kartę sportową Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, atrakcyjny program lojalnościowy).