kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

People make places
Specjalista ds. BHP

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z rozporządzeniem o służbach BHP, tj. szkolenia, opiniowanie, kontrole, audyty, nadzór BHP, postępowanie powypadkowe itd.
  • Wsparcie obiektu we wszystkich aspektach związanych z zarządzaniem BHP
  • Realizacja działań i projektów naprawczych i doskonalących zgodnie wymaganiami kontraktu i Grupy ISS
  • Angażowanie pracowników i kierownictwa w budowanie kultury BHP
  • Przygotowanie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją związaną z BHP
  • Przygotowywanie raportów związanych z obszarem BHP
  • Współpraca z działem BHP klienta i Grupy ISS

Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe - BHP (warunek konieczny), kwalifikowana pierwsza pomoc lub ppoż (mile widziane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość systemów ISO 45001, ISO 14001 i ISO9001 (mile widziane)
  • Znajomość obszaru bezpieczeństwa żywności (ISO 22000) (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na zmianę
  • Samodyscyplina
To oferujemy
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w różnych gałęziach przemysłu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • Opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop