kandydatów

Etat Drayage Representative / Logistics Dispatcher

Firma: Superior Logistics Sp. z.o.o. miejsce pracy: Kraków

Superior Logistics to duża, prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku logistyki transportowej zarówno na terenie Europy jak i Stanów Zjednoczonych. W związku z rozbudową, poszukujemy do swojego przyjaznego zespołu specjalisty- Drayage Representative/Logistics Dispatcher

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi i jesteś spragniony nowej wiedzy, chcesz poznać kulturę USA i poprawić swoją znajomość języka angielskiego – dołącz do Nas!

Drayage Representative / Logistics Dispatcher
Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie z dbałością o szczegóły
  • Odpowiedzialne i ugruntowane podejmowanie decyzji
  • Umiejętności negocjacyjne, umiejętność rozpoznawania i stosowania związku przyczynowo-skutkowego
Obowiązki:
  • Negocjowanie ceny kontraktowej dla wykonawców
  • Rozwijanie sieci kontrahentów, budowanie z nimi długotrwałych relacji
  • Zapewnienie wyjątkowej obsługi klientom i partnerom
  • Kontrola realizacji zamówienia
  • Organizacja dokumentów towarzyszących
Oferujemy:
  • Atrakcyjne zarobki powyżej średniej rynkowej - podstawa + bonusy
  • Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze
  • Pizza days
  • Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe
  • Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów

Aplikuj, może to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-10-2022
Wyświetleń: 141