kandydatów

Etat Doręczyciel paczek

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Niepołomice

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Doręczyciel paczek
Miejsce pracy: Niepołomice

Rodzaj zatrudnienia: umowa - zlecenie

Twoje zadania:
  • doręczanie paczek
  • bezpośrednia obsługa klientów,
  • rozliczanie się z przesyłek, gotówki wg określonych procedur,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.
Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • możesz wykorzystać prywatny samochód do celów służbowych,
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś osobą aktywną, dokładną i sumienną,
  • jesteś samodzielny/a i potrafisz zorganizować własną pracę.

W zamian oferujemy:

  • stawkę 4,50 zł brutto za skutecznie doręczoną paczkę swoim autem
  • stawkę 2,70 zł brutto za skutecznie doręczoną paczkę autem służbowym
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!