kandydatów

Etat Communication Specialist

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Communication Specialist
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: CS/10/22
Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatek na nowo tworzone stanowisko pracy w ramach Projektu „Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego przez Nowy Styl Sp. z o.o.”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie projektów związanych z budowaniem wizerunku firmy – tj. komunikowanie działalności, wydarzeń czy mocnych stron organizacji do grup docelowych
  • opracowywanie i redagowanie tekstów i materiałów na potrzeby promocji, w tym informacji prasowych, artykułów, prezentacji, treści do social mediów
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej z wykorzystaniem narzędzi takich jak np. newsletter dla pracowników czy intranet
  • wprowadzanie usprawnień do komunikacji wewnętrznej, zgłaszanie propozycji nowych rozwiązań
  • prowadzenie relacji z mediami i aktualizowanie baz mediów
  • działania wspierające kulturę korporacyjną i employer branding (materiały, konkursy, eventy, inne)
  • wsparcie zespołu w innych działaniach z zakresu komunikacji i PR
  • współpraca z zespołami marketingu z innych krajów, w których firma ma biura
Nasze wymagania:
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów z zakresu komunikacji
  • „lekkie pióro” i umiejętność tworzenia contentu dopasowanego do poszczególnych kanałów komunikacji (np. social media, strona www, newsletter)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi partnerami (np. agencjami, firmami produkującymi wideo)
Mile widziane
  • wykształcenie w jednym z wymienianych obszarów: zarządzanie i/lub marketing, PR, reklama, promocja, dziennikarstwo lub komunikacja społeczna
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • wsparcie zespołu, nie tylko na start, ale na każdym etapie pracy
  • udział w projektach o międzynarodowym zasięgu i realny wpływ na globalną komunikację firmy
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze, ergonomiczne produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych przez udział w projektach i szkoleniach
  • zestaw benefitów: dopłata do kart sportowych, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.