kandydatów

Etat Technik Wsparcia Testów

Firma: Cummins Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce miejsce pracy: Kraków

CUMMINS LTD. Sp. z o.o. Oddział w Polsce jest częścią CUMMINS Inc. światowego lidera w dostawie mocy, który wraz z uzupełniającymi jednostkami projektuje, wytwarza, zajmuje się dystrybucją i serwisem silników i pokrewnych technologii. Cummins Poland działa na obszarze Polski i Krajów Bałtyckich. Działając jako firma wielobranżowa, oferujemy kompletny zakres usług – obejmujący sprzedaż silników diesla, agregatów prądotwórczych, części zamiennych i ich serwis zarówno dla producentów jak i użytkowników.

CUMMINS POLAND poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Wsparcia Testów
Miejsce pracy: Kraków
Główne zadania:
  • Wykonywanie własnej pracy badawczej (testowej) na instalacjach silnikowych przy pomocy odpowiedniej aparatury
  • Uczestnictwo w uruchomieniach instalacji silnikowych u klientów OEM
  • Wsparcie dla testów odbiorowych wykonywanych przez klienta
  • Identyfikacja problemów instalacji silnikowych w trakcie badań
  • Wykonywanie prostych analiz i raportów
  • Bezpośrednia współpraca z klientami na terenie Polski oraz regionu
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie mechaniczne, preferowane wyższe mechaniczne
  • Komunikatywność i kompetencje interpersonalne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem
  • Preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy amerykańskiej
  • Możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych
  • Prywatny pakiet medyczny