kandydatów

Etat Asystent kierownika produkcji

Firma: Bezgluten Sp. z o.o. miejsce pracy: Posądza

Ogłoszenie numer: 7573380, z dnia 2022-09-26

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad dekady.

Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym nowoczesnym zakładzie, który przeznaczony jest tylko
i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo- wdrożeniowe.

Asystent kierownika produkcji

Miejsce pracy: Posądza

Opis stanowiska

  • Pomoc w prowadzeniu i aktualizacji dokumentacji nadzoru produkcji i działu utrzymania ruchu
  • Planowanie produkcji na przydzielonym obszarze produkcyjnym
  • Aktualizacja specyfikacji surowców i opakowań
  • Pomoc w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych, nowych rozwiązań surowcowych i opakowań; wycena i finalizacja zakupu części: maszyn i urządzeń,
  • Uczestnictwo w wdrażaniu nowych wyrobów na poziomie technicznym
  • Pomoc w przygotowaniach do audytów

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania
  • chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praca w firmie produkcyjnej, znajomość norm i systemów, a w szczególności BRC i IFS,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej