kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bochni miejsce pracy: Bochnia

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bochni
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Bochnia
Ogłoszenie o naborze Nr 106847

Warunki pracy

- wynagrodzenie ok. 3100 zł + dodatek stażowy

- praca biurowo-administracyjna,

- praca w godzinach od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku,

- praca siedząca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin,

- wyjazdy służbowe,

- praca w oświetleniu naturalnym i sztucznym,

- stanowisko pracy usytuowane na pierwszym piętrze budynku,

- narzędzia i materiały pracy: komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka,

- w budynku znajduje się winda dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • naliczanie wynagrodzeń i pozostałych świadczeń dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz przygotowywanie ich do zatwierdzenia,
  • prowadzenie rozliczeń należności za podróże służbowe,
  • prawidłowe i terminowe dokonywanie płatności wobec kontrahentów oraz rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym,
  • przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia wykorzystanych dotacji,
  • sporządzanie sprawozdań do Głównego Urzędu Statystycznego,
  • księgowanie wyciągów bankowych oraz bieżąca kontrola sald kont bankowych,
  • sporządzanie i redagowanie pism,
  • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem dokumentacji finansowej celem przekazania jej do archiwum zakładowego,
  • udział w organizacji szkoleń i zawodów sportowych dla potrzeb ochrony przeciwpożarowej i ochrony ludności,
  • wykonywanie innych czynności wynikających z wytycznych Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi komputera, szczególnie pracy w aplikacji MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o rachunkowości,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Odpowiedzialność i komunikatywność.