kandydatów

Etat Mechanik serwisowy

Firma: Cummins Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce miejsce pracy: Kraków

Cummins Inc. – koncern globalny zajmujący się produkcja, sprzedażą oraz obsługą silników spalinowych oraz kompletnych zespołów prądotwórczych.

Mechanik serwisowy
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie napraw, przeglądów oraz remontów głównych silników spalinowych oraz zespołów prądotwórczych w terenie
  • Przeprowadzanie diagnostyki, analiza i usuwanie usterek, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie uruchomień silników oraz zespołów prądotwórczych na obiektach klienta zgodnie z określonymi procedurami
  • Wykonywanie kontrolnych pomiarów elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne i/lub elektryczne
  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta silników lub zespołów prądotwórczych
  • Min. Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy na komputerze i znajomość podstawowego oprogramowania
  • Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem
  • Prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobry stan zdrowia
  • Uprawnienia SEP do 1kV w zakresie Eksploatacja, Pomiary, uprawnienia powyżej 1kV będą dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy amerykańskiej
  • Możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku