kandydatów

Etat Kierowca kategorii C – pracownik ręcznego oczyszczania

Firma: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7560342, z dnia 2022-09-22

Jesteśmy firmą istniejącą już od 1906 roku. Posiadamy ustabilizowaną pozycję na rynku usług komunalnych.
Usługi świadczymy na terenie Krakowa i wielu podkrakowskich gmin.

Ogłoszenie jest kierowane zarówno do mężczyzn jak i kobiet

Kierowca kategorii C – pracownik ręcznego oczyszczania

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • prowadzenie pojazdów powyżej 3,5 t,
  • prace porządkowe na terenie miasta Krakowa,
  • utrzymanie w czystości ciągów pieszych, chodników, przystanków,
  • opróżnianie koszy ulicznych, zamiatanie /odśnieżanie chodników, przystanków,
  • oczyszczanie terenów zielonych, likwidacja dzikich wysypisk.

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C wraz z aktualnymi uprawnieniami do kierowania pojazdami (świadectwo kwalifikacji zawodowej + badania psychotechniczne),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy,
  • mile widziana znajomość topografii miasta Krakowa,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany w równoważnym systemie czasu pracy (z możliwością wydłużenia czasu pracy do 12 godzin).

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • nowoczesny tabor samochodowy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-09-2022
Wyświetleń: 114