kandydatów

Etat National Key Account Manager

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Kraków

Dla dynamicznie rozwijającego się międzynarodowego producenta zdrowych przekąsek poszukujemy osoby na stanowisko: National Key Account Manager (dowolna lokalizacja w Polsce).

National Key Account Manager
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 09/2022/KAM
Główne zadania:
  • Nawiązanie trwałej współpracy z sieciami handlowymi.
  • Odpowiedzialność za zwiększenie udziału w rynku.
  • Planowanie i wdrażanie akcji promocyjnych.
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Sprzedaży lub KAM we współpracy z sieciami handlowymi.
  • Umiejętności analityczne, negocjacyjne, planowania oraz prezentacji.
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i koncentracja na wynikach.
Firma oferuje:
  • Praca w trybie home office + podróże służbowe.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego + pozostałe narzędzia.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjna premia uzależniona od wyników.
  • Duża autonomia w działaniu.
  • Możliwość realizacji ścieżki kariery w Polsce lub w Europie.
  • Praca w młodej, dynamicznej organizacji.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.