kandydatów

Etat Kierownik Działu Marketingu

Firma: heban sp. z o.o. sp. komandytowa miejsce pracy: Kraków

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych

i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Marketingu
Miejsce pracy: Kraków

Praca: stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie długoterminowej strategii marketingowej i przewagi konkurencyjnej firmy,
  • Analizowanie konkurencji i rynku, biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu, rentowność i czynniki efektywności,
  • Budowanie marki i wspieranie rozwoju dużych projektów e-commerce B2B i B2C
  • Współpraca z agencjami digitalowymi w zakresie SEM/SEO, szczególnie w obszarze ecommerce. Analiza efektywności reklam,
  • Zarządzanie tworzeniem kontentu na stronach internetowych, w tym blogami, wideo, sesjami zdjęciowymi
  • Email marketing,
  • Social Media marketing – planowanie i nadzór,
  • Wprowadzanie poprawek UX, obsługa CMS sklepów internetowych, analityka webowa,
  • Koordynacja kampanii trademarketingowych we współpracy z dostawcami,
  • Zarządzanie kampaniami offlinowymi: outdoor, radio,
  • Wsparcie Działu Handlowego w zakresie eventów, gadgetów, druków katalogów, ulotek,
  • Materiały POS,
  • Marketing wewnętrzny, intranet, oznaczenia zewnętrzne firmy, floty oraz salonu detalicznego,
  • Koordynacja procesu budżetowego. Kontrola kosztów i wykonania budżetu,
  • Zarządzanie zespołem.
Wymagania:
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze marketingu
  • Doświadczenie w obszarze ecommerce oraz digital marketingu
  • Znajomość środowiska reklamowego Google Ads, Facebook Ads
  • Umiejętności analityczne, w tym znajomość Google Analitycs
  • Podstawowa znajomość Google Tag Managera oraz HTML
  • Umiejętność zarządzania pracownikami, wyznaczania i realizowania celów
  • Umiejętność kierowania i koordynowania projektów
  • Zorientowanie na efektywność, terminowość i multizadaniowość
  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie i poczucie estetyki
Oferujemy:
  • Ambitną, pełną wyzwań pracę w roli partnera Zarządu w rozwoju biznesowym i decyzjach strategicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę i kameralne biuro
  • Opiekę medyczną
  • Zniżki na zakupy w naszym salonie